Haber

Konyaspor’la yollarını ayıran Teknik Direktör İlhan Palut’tan açıklama

Arabam.com Konyaspor’un teknik direktörlüğü görevine son verilen İlhan Palut, ayrılığın beklenmedik bir durum olduğunu söyledi.

MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu önünde Konyaspor taraftarları tarafından karşılanan Palut’a çiçek verildi.

Palut, geldiği ilk günden beri desteğini esirgemeyen hayranlarına teşekkür etti.

İlişkilerinin sadece bir teknik direktör-taraftar bağı olmadığını belirten Palut, “Beni sizden biri olarak gördüğünüz için teşekkür ederim. Bugün itibariyle Konyaspor’daki mesleki görevimiz bitmiş olabilir. Ama sizi asla unutmayacağım. Konya” Sevdiğim bir şehirdir.Umarım her zaman başarılı olur,her zaman tribünlerde olur.Mutlu olursunuz.Hakkınız helal olsun.” sözlerini kullandı.

Ayrılık süreciyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Palut, sürecin çok rahat ilerlediğini belirterek, şunları söyledi:

“Dün kulüpteyken menajerler herkesin kanını değiştirse iyi olur dediler. Ben de onlara saygı duyup teşekkür ettim. Bugün geldik vedalaştık. Futbolun içindedir. Normaldir, bazen zamanında, Bazen sürpriz oluyor. İki taraf için de iyi oluyor. Beklediğim gibi değildi. Maçımıza hazırlanıyorduk. Ben evime gidip dinleneceğim. Bundan sonra da mesleğimizi daha üst noktalara taşıyabileceğimiz, isteklerimizi yerine getirebileceğimiz bir kulüpte çalışmaya devam edeceğiz.”

Konyaspor’un başka bir teknik direktörle anlaştığı iddialarını da takdir eden Palut, kimseye bir kırgınlığının olmadığını söyledi; Birilerinin gideceğini birilerinin geleceğini aktararak ekibin başında olacak meslektaşına başarılar diledi.

Kendisini uğurlamaya gelen taraftarlarla fotoğraf çektiren Palut, ardından staddan ayrıldı.

haber-akcaabat.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu