İçerik

Back 4 Blood İçin İçerik Desteği Sona Eriyor: Ekip Odağı Yeni Oyuna Kaydırıyor

 
Çok beğenilen Left 4 Dead serisinin yaratıcılarının oyunculara sunduğu zombi temalı nişancı oyunu Back 4 Blood için içerik eki sona eriyor. Turtle Rock Studios grubu tarafından bugün paylaşılan bir mesajda, oyun için yayınlanan üç genişleme paketinin ardından başka içerik gelmeyeceği doğrulandı.
 
Turtle Rock Studios ekibi yeni oyunlarına odaklanmak istiyor
 
 
 
Back 4 Blood için en son içeriğin yayınlanmasının ardından ekip şu anda bir sonraki projesine odaklanmış durumda. Ekip, Back 4 Blood’ın içerik tabanının sona ermesiyle ilgili bir gönderi paylaştı. Paylaşılan gönderi şu şekilde: “Turtle Rock Studios olarak AAA (büyük) oyunlar yapan bir stüdyo için aslında oldukça küçük bir ekibimiz var. Şu anda Back 4 Blood için içerik desteğini kesmek ve yeni projemiz üzerinde çalışmaya devam etmek zorundayız. Her iki taraf da “Yedekleyecek yeterli personelimiz yok. Bu yeni ve farklı bir oyun olacak.”
 
Oyun için şu ana kadar üç ek içerik daha yayınlandı. Bu içeriğin ortasında “Tunnels of Terror”, “Children of the Worm” ve “River of Blood” yer almaktadır.
 
Back 4 Blood şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Epic Games Store aracılığıyla) için mevcuttur. Ayrıca PlayStation Plus Extra ve Xbox Game Pass abonelik hizmetlerinde de mevcuttur.

haber-karaisali.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu